Haber

İmamoğlu aday mı? Ekrem İmamoğlu, İBB Başkan adaylığını açıkladı mı?

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu Tekrar aday olup olmayacağı sorusu bir süredir gündemde. İmamoğlu’nun son basın açıklamasının ardından İBB başkan adaylığında son durum merak konusu oldu. Tamam, İmamoğlu aday mı? Ekrem İmamoğlu İBB Başkan adaylığını açıkladı mı? Detaylar burada…

İMAMOĞLU ADAY MI?

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu yol haritasını düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. Seçimlerde İstanbul’u yeniden kazanmaları gerektiğini belirten İmamoğlu, “İstanbul’u bir kez daha savunmak için yola çıktım” dedi. İBB Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

EKREM İMAMOĞLU İBB BAŞKANLIĞI ADAYLIĞINI AÇIKLADI MI?

Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi Galata Salonu’nda düzenlediği basın toplantısıyla İBB Başkan adaylığını açıkladı. İmamoğlu, “İBB, son 4 yılda iktidarın zulmüne karşı en üst düzeyde direnişin simgesi haline geldi. Saraçhane, siyasi davalara karşı güçlü bir demokrasi meydanına dönüştü. Vatandaşlarımızı yerel seçimlerde birlikte yürümeye davet ediyorum.” 31 Mart 2024. İstanbul’u güçlendirmek Türkiye’yi güçlendirmektir.” Ticaret yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bizim yönetimimiz altındaki İstanbul, Türkiye’nin mutlu yarınlarının teminatı olmuştur. Yani İstanbul’un ve Türkiye’nin kaderi mühürlendi. Bu nedenle kendimi İstanbul’a mühürlenmiş görüyorum. Milyonlarca vatandaşıma en üst düzeyde hizmet etmeyi, Türkiye’ye hizmet etmek ve alternatif bir Türkiye vizyonu sunmak olarak görüyorum.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu