Haber

Atakum Belediyesi, Kent Genelinde Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Atakum Belediyesi ekipleri, kent genelinde kapsamlı bir temizlik çalışması yürütüyor. Vatandaşların daha hijyenik koşullarda ibadet edebilmesi için camilerde temizlik çalışması başlatan ekipler; parklarda, cadde ve sokaklarda da ortası olmayan bir şekilde çalışmaktadır.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci önderliğinde doğa dostu projelerin birer birer hayata geçirildiği ilçeye 180 adet büyük kapasiteli çöp konteyneri getirildi. Belediye ekipleri de vatandaşların hijyen koşullarında sorun yaşamaması için Atakum genelinde rutin temizlik çalışmalarını artırdı.

Belediyeye bağlı Konut Güçlendirme Hizmetleri Birimi, kentteki camilerin içini ve dışını temizleyerek vatandaşların ibadetine hazır hale getiriyor. Gruplar, ibadethanelerin camlarının silinmesinden, halıların süpürülmesine ve yıkanmasına kadar kapsamlı bir çalışma yürütüyor.

Atakum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanı, şehrin parklarını, cadde ve sokaklarını adım adım temizliyor. Yoğun mesai harcayan görevliler, iş makineleriyle şehrin farklı noktalarında çalışıyor. Belediye çalışanı ayrıca parkların sezonluk bakımlarını da kesintisiz olarak yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu