Haber

THY depremzede alımı yapacak: Son başvuru 27 Nisan

THY, Maraş depremi sonrası depremzedeler için iş ilanı yayınladı. Buna göre, depremden etkilenen illerde birinci derece yakınları ‘afetzede’ olarak görülen adaylar başvuru yapabilecek.

11 İLDEN BAŞVURULAR ALINACAK

THY’nin iş ilanında başvuru koşullarına ilişkin şu ifadelere yer verildi: “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydı ve adli sicil kaydı bulunmamak. 1 Ocak 1988 – 31 Aralık 2003 doğumlu olmak. En az lise mezunu olmak. .İngilizce bilmek.Daha önce THY AO veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olmak.”

Duyuruya göre, 2935 Sayılı Olağanüstü Hal Kanununa göre OHAL’den etkilenen iller olarak kabul edilen Maraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Antep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Urfa ve Elazığ depremzede ve/veya birinci derece yakınları (anne, baba, kardeş, eş veya çocuğu) olan ve ‘afetzede’ olarak fiyatlanan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

27 Nisan Perşembe günü saat 16.00’ya kadar başvuruların alınacağı duyuru ile ilgili detaylı bilgiye ‘https://careers.turkishairlines.com/acik-positions/’ adresinden ulaşılabilir. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu