Haber
F.Bahçe, Ludogorets maçının hazırlıklarını tamamladı
![](https://habercaldiran.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/fbahce-ludogorets-macinin-hazirliklarini-tamamladi-cey8fZ2Y.webp)
F.Bahçe, yarın Ludogorets ile deplasmanda oynayacağı UEFA Konferans Ligi H Grubu 4. maçının hazırlıklarını bugün akşam oynanacağı Ludogorets Arena’da yapılan antrenmanla tamamladı.
Teknik Direktör İsmail Kartal yönetimindeki antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık olurken; Koşu ve ısınmayla başladı. Daha sonra oyuncular iki gruba ayrılarak 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktik ve kişisel antrenmanlarla tamamlandı.
Ludogorets ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe, kamp yapacağı otele giderek maç saatini beklemeye başladı. – İSTANBUL