Yaşam

Yüz Yıllık Mucizeler Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yüz Yıllık Mucizeler 5. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Star TV ekranlarına damgasını vuran Yüz Yıllık Mucize bu akşam izleyiciyi ekranlara kilitledi. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in üstlendiği dizi, hem çarpıcı konusu hem de güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Perşembe akşamlarının sevilen yapımlarından biri haline gelen Yüz Yıllık Mucize dizisinin son bölümü sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki, Yüz Yıllık Mucizeler 5. bölümde neler olacak?

İşte Yüz Yıllık Mucize 5. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

STAR TV’nin yeni dizisi Mucizelerle Yüz Yıl, döneme oldukça iddialı bir başlangıç ​​yaptı. Yapım, farklı konusu ile kısa sürede izleyicilerin ilgisini çekti.

Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Yüz Yıllık Mucize dizisi 13 Nisan Perşembe günü 4. bölümüyle ekrana geldi.

Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Beğenilen Seda Altuner ve Hümeyra gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı dizi son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi.

Yüz Yıllık Mucizeler’in son bölümünde neler yaşandı?

Karşısında Kemal’i gören Süreyya için yaşananları anlamak güçleşir. Yemek sırasında Eşref ile ilgili ipuçları ararken Süreyya’nın kafası iyice karışır ve eski anıları canlanır. Olağanüstü, Süreyya’nın tavrının nedenini anlamaz ama Kemal’in yemekte yanlarında olmasından çok memnundur. Kemal ise konakta geçirdiği günlere bir yolculuk yapar. Müjde’nin konağa yaptığı baskın herkesi şaşırtırken, Müjde’den Kemal’in Harikalar’da yemekte olduğunu öğrenen Cem, konağa varır. Kemal’in Eşref’in oğlu olduğunu öğrenen Süreyya o kadar sarsılır ki Merak’tan Kemal’i bir daha görmemesini ister. Kemal evine döndüğünde onu beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.

Birçok sahnesiyle seyirciden tam not almayı başaran Yüz Yıl Mucizesi dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yüz Yıllık Mucizeler 5. Bölüm Fragmanı 1 | Ben 130 Yaşında Bir Adamım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu