Yaşam

Genç Kızların Aşığıydı: Biri Bizi İzliyor’da Filozof Eray’ın Son Hali Görenleri Şaşırttı

Bir dönemin en çok izlenen yarış programlarından biri olan Watching Us’u duymuşsunuzdur. Melih, Eray ve diğer yarışmacılarla akıllara kazınan programın ‘Filozof’ yarışmacısı Eray Sezer, yıllar sonra ortaya çıktı.

2000’li yıllara damgasını vuran Biri Bizi İzliyor oyununu görmüş, en azından duymuşsunuzdur.

Öykü Serter’in enfes sunumuyla ekranlara gelen Bizi İzleyen, birbirinden farklı özelliklere sahip yarışmacıların 100 gün BBG rezidansında kalması konseyiydi ve bu rezidansta yaşananlar televizyondan yayınlandı.

2007 yılına kadar farklı dönemlerde ve farklı sunucularla izlediğimiz Biri Bizi İzliyor her yönüyle mükemmel bir reality şov olsa da onu unutulmaz kılan 2001 yılında ilk sezonuydu.

Her yarışmada olduğu gibi yarışmadan elenen isimlerin bile bambaşka bir ün kazandığı Bizi İzleyenler’de de favori isimler yer aldı. Burada favoriler 02 Melih ve 11 Eray oldu.

İkisi için de kapıyı ve bacayı kıran genç kızlar olurken, finale adım adım yaklaşan Melih 02 birinci olurken, filozof lakaplı 11 Eray ikinci oldu.

Sakin ve maksatlı konuşmaları eklenince Filozof Eray lakaplı Eray Sezer, yarışın favorileri arasında ortalarda yer alsa da birinciliği son anda Melih’e kaptırdı.

Yarışma sonrasında tenha bir hayatı tercih eden Eray Sezer, Tüzü Kurular dizisinde Banu Alkan ve Buket Dereoğlu ile rol almasına rağmen yıllar sonra ortaya çıkmıştır.

İşte uzun süredir tenha bir hayat yaşayan Eray Sezer’in son hali:

?

Eray Sezer’i nasıl buldunuz? Sizce değişti mi?

haberikizdere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu