Teknoloji

Biz Bile İçimiz Rahatladı: Popüler Yayıncı iShowSpeed ​​Sonunda Cristiano Ronaldo ile Buluşuyor

iShowSpeed’in, liseyi bitirmeden önce mizah anlayışı ve garip aşırı hareketleri sayesinde artık YouTube’un zirvesinde bir yeri olan Ronaldo’ya olan takıntısını hepimiz biliyoruz. Sadece Ronaldo için Premier Lig’de Manchester United’ı ve Dünya Kupası’nda Portekiz’i destekledi.

Liseden mezuniyetini kutlayan iShowSpeed ​​isteyebileceği en güzel hediyeyi aldı ve sahip oldu. Beklenen görüşme gerçekleşti.

iShowSpeed ​​​​Ronaldo ile canlı yayında buluştu

Ohio’da doğmasına rağmen birçok Amerikalı ise tam tersine futbolla oldukça ilgili. . Bunun tek sebebi ise Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo. Speed’in Ronaldo’ya olan hayranlığı tam olarak nasıl başladı bilemiyoruz ama yıllardır devam eden bu sohbet sonunda sona erdi.

Popüler yayıncı canlı Cristiano Ronaldo ile görüşmeye geldi.Ronaldo’yu görünce dizlerinin üzerine çöken ve ardından ona sarılan Speed’in ikinci perdesi, futbolcunun ikonik ‘Siu’ golünü birlikte kutlamak oldu.

Videodan da görebileceğiniz gibi, Darren ( iShowSpeed’in gerçek adı ) ‘biraz’ heyecanlı. E normaldir. Dünyanın en büyük iki futbol yıldızından biriyle tanıştığımızda nasıl tepki vereceğimizi bilmiyoruz.

Ronaldo ile attığı tweet şimdi 1.3 milyon beğeni aldı.

Ayrıca Speed’in söz konusu buluşması, Manchester City’ninŞampiyonlar Ligi şampiyonluğundan daha çok beğeni ve yorum aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu